E-BOOKY KE STAŽENÍ

10 důvodů, proč místo brigády provázet turisty
Co obnáší práce průvodce

Co o mém eBooku říkají čtenářky:

Verčin eBook jsem přečetla jedním dechem. A dostala jsem víc, než jsem čekala. Je v něm spousta kvalitních a užitečných informací na jednom místě, obohacených osobnímzkušenostmi, které jsou k nezaplacení. Poprvé se mi podařilo udělat si ucelenou představu o tom, co tahle práce obnáší. A zároveň mě to namotivovalo. Těším se na pokračování!

Hanka Sedláková (www.dupynacestach.cz)

*****

Kéž bych tento eBook četla dřív! Autorka má velmi různorodé zkušenosti: od spolupráce s agenturami, firmami, ale i samostatně“na volné noze“, takže vám podle toho naservíruje výhody a nevýhody dané spolupráce. EBook „Co obnáší práce průvodce“ přehledně a stručně shrnuje to, co by měl vědět každý, kdo nad touto prací uvažuje. A není to žádná nuda, pobavíte se u historek, které za svou bohatou kariéru autorka posbírala. Už se moc těším na další eBooky z jejího pera!

Zuzana Polívková, průvodkyně s ruKÁVkem (https://zuzanapolivkova.cz/)

*****

Veroniky e-book jsem přečetla jedním dechem, je velmi čtivě napsaný. Dozvěděla jsem se mnohá úskalí, ale i výhody průvodcovské profese. Vřele doporučuji všem, co o průvodcovství uvažují. Po jeho přečtení budete mít chuť provádět lidi už od zítřka.

Kamila z Cestujme společně (www.kamilavrtiskova.cz)

*****

Ve Švýcarsku žiju už 11 let a za ta léta jsem neoficiálně provedla mnoho členů rodiny a kamarády po krásách Curychu a dalších turistických místech v okolí i v Alpách. Veroniky eBook mi skvěle ukázal, co práce průvodce obnáší a co bych si měla zařídit, než s tímto povoláním začnu profesionálně.  Díky moc za tento vhled! 🙂

Iveta Vaverkova Cabezas, Autorka projektu 7imKopf a Multisensorisch Deutsch lernen

*****

Příležitostně provázím po Praze ve španělštině a často mě napadaly otázky spojené s prací profesionálního průvodce, na které ovšem člověk nenajde úplně snadno odpověď na internetu. Zajímalo mě třeba, jaké typy zakázek vůbec existují a taky zda a jak se dají průvodcovské zakázky plánovat dopředu. Díky eBooku od Verči už to vím. 🙂

Aneta Psotová, Español con alma (www.espanolconalma.eu)

*****

Děkuji za inspirativní čtení. Vždycky jsem si představovala průvodcovství jako možnost letní brigády a nikdy mě nenapadlo, že se z něj může stát i velmi zajímavé zaměstnání, které vám otevře dveře třeba do světa pracovní svobody. Ebook jsem přečetla jedním dechem. Je milý, vtipný a plný zkušeností. Moc se těším na další články a knihy.

Veronika Jirků, autorka projektu ZaHRAda (www.veronikajirku.cz)

*****

Verčin eBook mě ujistil v tom, že práce průvodce je nesmírně zajímavá a různorodá, ale poprvé jsem mohla nakouknout i do zákulisí. Pokud si člověk pohrává s myšlenkou stát se průvodcem, určitě v něm najde spoustu užitečných informací a dokáže si ujasnit, jestli je tato práce pro něho.

Romana Makovská, nadšená lektorka mexické španělštiny (www.zamilujsispanelstinu.cz)